O základní škole

Základní škola Petrovice, okres ústí nad labem, základní škola s dlouholetou tradicí

OVERVIEW

This web site skola-petrovice.cz presently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have explored nineteen pages inside the website skola-petrovice.cz and found two websites referring to skola-petrovice.cz.

SKOLA-PETROVICE.CZ RANKINGS

This web site skola-petrovice.cz is seeing alternating amounts of traffic all round the year.
Traffic for skola-petrovice.cz

Traffic ranking (by month) for skola-petrovice.cz

Traffic ranking by day of the week for skola-petrovice.cz

Kovošrot, odpady, sběrné surovin Metallplast recykling s.r.o.

KONTAKTUJTE - PŘIJEDEME- ODVEZEME! Zahájena EKOLOGICKÁ LIKVIDACE AUTOVRAKŮ - ZDARMA. Události v regionu - Hudební setkání. SLAVÍME 21 LET - HUDEBNÍ SETKÁNÍ 2013. Zahájení mobilního výkupu barevných kovů. Pomůžeme Vám s vrakem i v TP a Krupce. ZDRAVÍ - věc křehká! JEDEME GIRO d Italia. S hudbou NA ŠROT! Metallplast recykling s párou. Lákavá nabídka pronájmu v Teplicích. Chceš být s námi Na šrot? S nejmoderněj.

Obec Petrovice Prozatimní provoz webových stránek

Vážení občané a návštěvníci našich stránek,. Děkujeme za pochopení a těšíme se s vámi! Zápis dětí do MŠ Petrovice. OMEXOM - Oznámení vlastníkům a nájemcům pozemků v obci Nakléřov - stavba nového odběrného místa. Zápis ze zasedání ZO č.

WHAT DOES SKOLA-PETROVICE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-petrovice.cz Mobile Screenshot of skola-petrovice.cz Tablet Screenshot of skola-petrovice.cz

SKOLA-PETROVICE.CZ HOST

Our parsers diagnosed that the main root page on skola-petrovice.cz took two thousand four hundred and eighty-four milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
109.202.67.28

WEBSITE IMAGE

SERVER OS AND ENCODING

I found that this domain is weilding the Apache/2.4.7 (Win32) OpenSSL/0.9.8y PHP/5.4.22 os.

O základní škole

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace, vzdělává žáky od konce 70." We saw that the web page stated " Navštěvují ji žáci nejen z Petrovic, ale také z okolních obcí." It also said " V současné době vzdělává žáky I. Žáci pracují dle školního vzdělávacího programu Náš domov je Evropa. Okres Ústí nad Labem,." The header had základní as the highest ranking optimized keyword. It is followed by škola, petrovice, and ústí nad Labem which isn't as ranked as highly as základní. The next words skola-petrovice.cz uses is franz josef klaus.

SEEK SIMILAR WEB SITES

Kurzy potápění Brno - Kurzy potápění SECRET OF THE SEA DIVING CENTER Brno

Tým Secret of the Sea. Mexiko - Playa del Carmen. Egypt - šestidenní potápěčské safari - St. Secret of the Sea,. Powered by SCUBAPRO, SUBGEAR and SSI. Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě! Technické kurzy potápění XR a TXR. Zkušební ponor - SSI TRY SCUBA. Potápění je mnohem jednodušší, než si možná myslíte! Kurzy potápění Brno a Vyškov.

Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o.

Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. je moderní střední škola, která se nachází v Olomouci v blízkosti hlavního vlakového nádraží. Se svou kapacitou 650 žáků je největší soukromou střední školou v kraji.

Škola při Fakultní nemocnici Plzeň - Škola při Fakultní nemocnici v Plzni

Škola při Fakultní nemocnici v Plzni. Zajímají Vás podrobné informace, jakým způsobem. Po dobu hospitalizace ve Fakultní nemocnici v Plzni? Má Vaše dítě psychické problémy. Ve vztahu k rodině, ve škole; emoční poruchy. Má Vaše dítě disociální chování.

Střední škola PROFIT, spol. s r. o.

ODEVZDÁNÍ SEZNAMU ČETBY K MATURITĚ. Nejzazší termín pro odevzdání Vlastního seznamu literárních děl. K maturitní zkoušce ředitelce školy je pátek 31. Konzultace z matematiky ve čtvrtek 16. Termín odevzdání podnikatelského záměru ředitelce školy je v pátek 24.

Školící středisko PROSPORT

Sportovní školící středisko s tradicí již 25 let. S potěšením Vám představujeme masérskou školu PROSPORT v Ostravě, která před 25 lety vznikla jako první svého druhu na Moravě a od svého založení vychovala již téměř 6. 000 absolventů, kteří aplikují své masérské znalosti na široké klientele, ale i v předních sportovních klubech v ČR a také v zahraničí. Vzdělávací projekty s akreditací Ministerstva zdravotnictví ČR. Vzdělávací projekty s akreditací MŠMT ČR.